Küüslauk

Küüslaugukrõps
Küüslaugukrõps on meeldivalt krõpsuv tervisesnäkk, mis sobib suurepäraselt küüslaugu armastajatele vahepalaks. Lisaks sobib suurepäraselt toitudesse maitseks ja silmailuks. Mugulatena kuivatatud küüslauk on parajalt suupärasteks laastudeks viilutatud ja seejärel madalal kuumusel kuivatatud. Puhtalt selle tulemusel on maitsed ja kasulikud ühendid eriti konsentreeritud!
Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest
Fermenteeritud küüslauk
Fermenteeritud küüslauk on meeldivalt maheda hapuka maitsega tervislik suutäis, mis on saavutatud pikaajalise kääritamise tulemusel. Inimkond tunneb juba piimhappekäärimist ammustest aegadest, seda on kasutatud juba aastatuhandeid toiduainete säilitamiseks. Tänapäeva uuringud on näidanud, et lisaks sellele, suurendab hapnemisprotsess toitainete hulka ja muudab need organismis kergemini omastatavaks.
Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest


Ökoloogiline küüslauk
"Ljubaša" on kõrge allitsiini (aine, mis annab küüslaugule tema lõhna ja maitse) sisaldusega, mis teeb temast väga heade maitseomadustega küüslaugu.

Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest
Küüslaugupulber
Küüslaugupulber on tehtud kuivatatud küüslaugust. Mugav ja kiire lisada kõikidesse roogadesse värske küüslaugu asemel. Sobib koheseks kasutamiseks toitude sees. Säilitada kinnises pakendis.

Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest