Kasutustingimused

Müügitingimuste kehtivus

 1. Müügitingimused kehtivad vinkymon.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Vinkymon OÜ (edaspidi Veebipood vinkymon.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Veebipoe vinkymon.ee omanik on Vinkymon OÜ.
  1. Vinkymon OÜ juriidilised andmed: Aia tn 8, Maarja alevik 46202, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond. Reg nr 12284089, KMKR EE101539276.
  2. Kontaktandmed: info@ebakudoonia.ee, tel +372 53444844, +372 53420074.
  3. Tegevuskoha aadress: Aia tn 8, Maarja alevik 46202, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond.
 3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad vinkymon.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 4. Veebipood vinkymon.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel vinkymon.ee.

Hinnainfo

 1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
 2. Kõik veebipoes vinkymon.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.
 4. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Tarbija asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 5. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 6. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 7. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel vinkymon.ee.

Tellimuse vormistamine

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Lisa ostukorviˮ.
 3. Järgnevalt tehke valik “Soorita ost”.
 4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Edasi maksmaˮ. Sooduskoodi on võimalik see sisetada samal lehel. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor). Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Isikuandmete vastutav töötleja on Vinkymon OÜ. Vinkymon OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB.
 5. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 6. Märkige linnuke lahtrisse “Nõustun üld- ja tagasimaksmise tingimustega”.
 7. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igal tööpäeval 10.00-16.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12.00, võidakse tellimus vormistada alles järgneval tööpäeval.
 8. Tellimuse väljasaatmiseks kulub vinkymon.ee-l keskmiselt 1-3 tööpäeva sõltuvalt valitud kohaletoimetamise viisist.

Müügilepingu jõustumine

 1. Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipoe poolt tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.
 2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 3.  Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

 1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.
 2. Veebilehel vinkymon.ee näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Kui kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud tuleb kontakteeruda e-posti teel info@ebakudoonia.ee, et kontrollida saaja andmete õigsust. Adressaadile mitte kohale jõdnud tellimuste eest, mis on Veebipoele logistikapartneri poolt tagasi saadetud, kantakse Tarbijale raha tagasi 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud tellimuse kohaletoimetamise päevast.
 4. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile info@ebakudoonia.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 2. Tagastamisele kuuluv kaup peab olema avamata, rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.
 3. Kauba tagasisaatmisel kannab saatmiskulu ostja.
 4. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 5. 14-päevane tagastusõigus ei kehti sellise suletud pakendis asja üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (limonaadid, siirupid, maiustused, krõpsud, veinid).
 6. Kui Tarbija on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Tarbijalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 8. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
 9. Kui Tarbijani on jõudnud vale kaup või kui kaup on saanud transpordi käigus kahjustada, siis tuleb ühendust võtta aadressil info@ebakudoonia.ee.

Vääramatu jõud

 1. Veebipood ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

 1. Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.
 2. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB.
 3. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 4.  Veebipoel on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.
 5. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.
 6. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Pretensiooni esitamise õigus

 1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@ebakudoonia.ee või helistada telefonil +372 53444844, +372 53420074.
 3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.
 4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.
 5. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Tarbijale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 6. Veebipood vastab Tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

 1. Kui Tarbijal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@ebakudoonia.ee või helistada telefonil: +372 53444844, +372 53420074.
 2. Kui Tarbija ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse Tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti kaudu või kohtule.
 3. Tarbija võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse või teha avaldus Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendaval platvormil.
 4. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.
Vaata ka voog platvormi kasutustingimusi.