Ebaküdoonia

Ebaküdoonia siirup
Ehtsa ja tugeva ebaküdoonia maitsega siirup. Saab lisada teele ning sobib suurepäraselt koduse limonaadi valmistamiseks. Annab värskele salatile hapuka särtsu või pannkoogile ihaldatud magusust. Valminud maiuste ja krõpsude kõrvaltootena, säilitades siiski parimad ebaküdooniaõuna omadused.

Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poestEbaküdooniamaius
Ebaküdoonia maius on pehme magushapu maius, mis sobib ideaalselt tervislikuks vahepalaks ning asendab suurepäraselt kommi. Paksematest õunvilja liistakutest on eraldatud suhkru abil üleliigne mahl, mille järgselt on toimunud madalal temperatuuril aeglane kuivatamine. Töötlemise tulemusena on säilinud vilja kasulikud omadused koos vitamiini rohkelt sisaldava koorega ning tekstuurilt on toode muudetud meeldivalt marmelaadi sarnaseks maiustuseks.

Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest


Ebaküdooniakrõps
Ebaküdoonia krõps on meeldiva magushapu maitsega ja tekstuurilt eriti krõmpsuv vahepala. Võib julgelt krõbistada niisama, lisada erinevatesse magustoitudesse, sobib suurepäraselt müslisse. Õhukesteks viiludeks lõigatud õuntest on suhkru abil eraldatud mahl, millele järgneb madalal temperatuuril kuivatamine. Töötlemise tulemusena on saadud paraja magususega, krõpsuv ebaküdoonia krõps, millel on säilinud vilja kasulikud omadused koos vitamiini rohkelt sisaldava koorega.

Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest