Limonaadid
Ebaküdoonia limonaad

Ebaküdoonia limonaad – on värske, meeldivalt magushapu maitsega limonaad, mille
valmistamisel on kasutatud naturaalset ebaküdoonia toormahla. Lisaks on limonaadile lisatud lisandväärtuse andmiseks prebiootiliste omadustega kiudaineid ja bioaktiivseid ühendeid (vitamiinid, mineraalained).

Ostukorvi miinimum summa on 15€
Osta e-poest
Ebaküdoonia-pihlaka limonaad

Kiudainete tarbimine mängib olulist rolli soolestiku tervises ja südame-veresoonkonna haiguste ennetamises. Kiudainete tarbimine aitab vähendada tüüp II diabeedi riski. Lisaks annab kiudainete tarbimine inimesele suuremat küllastustunnet ning normaliseerib inimese seedimist.

Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest

Ebaküdoonia-melissi limonaad

Ebaküdoonia-melissi limonaad – on värske, meeldivalt magushapu maitsega jook, mille valmistamisel on kasutatud naturaalset ebaküdoonia toormahla ja melissi kontsentraati.Lisaks on limonaadile lisatud lisandväärtuse andmiseks prebiootiliste omadustega kiudaineid ja bioaktiivseid ühendeid (vitamiinid, mineraalained).

Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdoonia limonaad (purgis)

Vitamiin C aitab ennetada vabade radikaalide poolt tehtavaid rakukahjustusi ning aitavad ära hoida oksüdatiivset stressi. Lisaks on inimorganismil vaja seda naha, igemete, kapillaaride, hammaste, sidemete ja luude talituseks. Vitamiin C ja tsink mõjutavad meie organismi kaitsevõimet aidates kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdoonia toonik
Toonik on hiniini sisaldav, põhjamaiselt värske ja aromaatne karastusjook, mis on valmistatud naturaalsest komponentidest – kiinapuu koore tõmmisest ja värskest ebaküdoonia toormahlast. Tugev gaseeritus vallandab aroomid ja maitse värskendaval viisil. Toonik on mõeldud lisamiseks džinnidele, kuid seda võib nautida ka kokteilis või päris omaette elegantse joogina. Parim jahedalt.

Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest